GENEL BİLGİLER

 

Kongre Tarihi
Toplantı bilimsel programı 18 - 20 Aralık 2009 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Kongre Merkezi
Gazi Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü, Gölbaşı / Ankara

Kongre Dili
Toplantı dili Türkçe'dir. Yabancı konuşmacıların görev aldığı oturumlarda konuşma metinleri Türkçe olarak dağıtılacaktır.

Kongre Kayıt
Kayıt masası, 18 - 20 Aralık 2009 tarihlerinde 8.30-19.30 saatleri arasında açık olacaktır. Yaka kartı, katılım belgesi ve toplantı dokümanlarını kayıt masasından alabilirsiniz.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılar ve refakatçilerin kongre merkezi, stand alanları ve sosyal aktivitelere katılabilmeleri için kendilerine kayıt esnasında verilmiş olan yaka kartlarını takmaları gerekmektedir.

Stand Alanı
Kongre süresince stand ve sergi alanları, katılımcıların gezebilmeleri için 18 - 20 Aralık 2009 tarihlerinde 8.30-18.30 saatleri arasında ziyarete açık olacaktır.

Katılım Belgesi
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, toplantı son günü olan 20 Aralık 2009 tarihinde katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerini kayıt masasından alabilirsiniz.

Davet Mektubu
Kongreye katılım için bağlı bulundukları kurumlardan izin almaları gereken katılımcılar için, talep ettikleri taktirde davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektupları sadece izin amaçlıdır.

Önemli Tarihler
İndirimli kayıt ücreti için son gün: 30 Kasım 2009
Konuşmacıların sunumlarını ppt ve word formatında teslim etmeleri için son gün: 30 Kasım 2009

İptaller
30 Kasım 2009 tarihine kadar olan iptallerde kayıt ücretinin %50'si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak katılım iptalleri için geri ödeme yapılmaz. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

Web Sayfası

Kongrenin resmi internet sayfası olan www.dermaneturk.com/spankara2009.htm adresinden kongre programı, kayıt ve konaklama koşulları ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.